Zespół

Karol Kawka

zobacz wszystkie ogłoszenia tego pośrednika

Biuro nieruchomości

mgr Karol Kawka - założyciel/właściciel biura nieruchomości. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Na uczelni tej ukończył studia licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe (wszystkie o specjalności- gospodarowanie nieruchomościami). Stypendysta programu Erasmus- studiował w Haccettepe University w Ankarze. Posiadający uprawnienia zawodowe nadane z rąk Ministra Budownictwa - licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami o numerze licencji 17 759. Wieloletnie doświadczenie zawodowe na lokalnym rynku nieruchomości.

Natalia Kawka

Wycena nieruchomości

Rzeczoznawca majątkowy, nr uprawnień 7345. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na specjalnościach: Planowanie przestrzenne i gospodarowanie nieruchomościami, Finanse i inwestycje oraz Rachunkowość. Na uczelni tej ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Rzeczoznawca majątkowy. Wpisany na listę rzeczoznawców uprawnionych do wycen dla sektora bankowego, co potwierdza stosowny certyfikat ukończenia szkolenia organizowanego przez Związek Banków Polskich.

Robert Kawka

zobacz wszystkie ogłoszenia tego pośrednika

Biuro nieruchomości

mgr Robert Kawka - absolwent Akademii Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wykształcenie prawnicze i historyczne. Ukończone studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w zakresie zarządzania nieruchomościami. Biegła znajomość języka angielskiego. Posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie wyceny, obrotu i zarządzania nieruchomościami.

Krzysztof Kawka

Projektowanie architektoniczne

mgr Inż. arch. Krzysztof Kawka - właściciel biura projektowego "Kawka Architektura". Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.

Marek Locher

Projektowanie architektoniczne

z wykształcenia specjalista grafiki reklamowej i wydawniczej. Od ponad 20 lat zajmuje się oprogramowaniem CAD w tym także 3D i BIM. Poza branżą projektową fotografik, dokumentalista „Fotograf utraconego krajobrazu”, juror w konkursach fotograficznych, autor wystaw w kraju i za granicą.